Kullanım Koşulları

Argentumconcept sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki bilgileri kullanmanız, aşağıdaki tüm koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin, diğer verilerin ve programların vs. kullanılması, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebeplerle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) sorumlu değildir. ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler sonucunda; işlemin zarara uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bilgilendirmeye gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme ve yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımıyla ve siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerli olacaktır.

ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) 'in, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, telefon, e-posta adresi ve diğer tüm iletişim bilgileri üzerinden e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe ARGENTUM CONCEPT 'in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. 

ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin zarara uğraması, hata, ihmal, kesinti, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması durumlarında herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bu internet sitesi ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN)’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN), bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) internet sitesinin görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Argentumconcept markası ve diğer markalar, www.argentumconcept.com alan adı, logo, bilgisayar yazılımları, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, iletilemez, postalanamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN)’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) hesabının gerek ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) 'i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN) 'in ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN), kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. 

ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN), dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. 

ARGENTUM CONCEPT (HASAN BEDRETTİN ÖZCAN)

Adres: Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi (Göztepe İstasyon Caddesi) Mutlu Apartmanı No:45 Dükkan 3 34730 Göztepe / İstanbul

Telefon: 0216 363 54 01

Email: [email protected]