"Yüzük"

Kategorisinde 112 ürün var

Yüzük

Aktif Filtreler

Anadolu Kilim Desenli Kadın...

120,00 Fiyat
Anadolu uygarlıklarında tarih öncesi çağlardan günümüze önemli yer tutan kadın sembolizmi kilim desenlerinde karşımıza çıkar. *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

Anadolu Kilim Desenli Akrep...

110,00 Fiyat
Anadolu kilimlerinde akrep motifinin binlerce yıldır dışarıdan gelen kötülüklere karşı koruduğuna inanılır.   * Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

AC Mühür Koleksiyonu:...

120,00 Fiyat
M.Ö. 6000’lere tarihlenen (iç İçe geçmiş) spiral ve çizgilerden oluşmuş, Çatalhöyük mühürlerinden esinlenerek yapılmıştır. Çatalhöyük imleri aşk, ölümsüzlük, bereket gibi simgeleriyle sizi gelecekteki  geçmişinize taşıyacak. Yaşamınıza Çatalhöyüğü imleyin. Bereketiyle, sonsuzluğuyla.. *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

AC Mühür Koleksiyonu:...

115,00 Fiyat
Ortadaki minik baklava deseninin her iki yanından simetrik uzanan çizgilerin olduğu M.Ö. 6000’lere tarihlenen Çatalhöyük mühürü. Bu yüzükle duygularınız mühürleyin. *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

AC Mühür Koleksiyonu:...

120,00 Fiyat
Geometrik şekillerden oluşmuş bu motif M.Ö. 6000’lere tarihlenen Çatalhöyük mühürlerinden biridir. Bu mühür kolyeyle sizde aşkınızı mühürleyin. *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

AC Mühür Koleksiyonu: Hitit...

120,00 Fiyat
Birçok medeniyette gördüğümüz çift başlı kartal motifi Hitit uygarlığı tarafından da güç ve hakimiyet sembolü olarak kullanılmıştır. *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

AC Mühür Koleksiyonu: Hitit...

120,00 Fiyat
M.Ö. 1900-1700 Anadolunu tarihsel başlangıcında hayvan betimli mühürleri sıkça görmekteyiz. Dört kuş kafası ile betimlenmiş Hitit mühürünün etrafı dairesel zincir bezeme ile çevrenmiştir.   *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

AC Mühür Koleksiyonu:...

120,00 Fiyat
Birçok kültür ve felsefede karşımıza çıkan spiral sembolü M.Ö. 6000’lere tarihlenen Çatalhöyük mühürlerinde de karşımıza çıkar. *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.

AC Mühür Koleksiyonu: Hitit...

120,00 Fiyat
Bir merkezden çıkıp dairesel formda birbirini takip eden kuş kafaları biçiminde betimlenmiş hitit mühürü.  *Yüzük ölçüsü ayarlanabilirdir.